Colgate - elmex - meridol

Novinky
a aktuální informace pro vás

Interaktivní blog #Colgate Dialogue

Interaktivní blog #Colgate Dialogue

Prague, November 2016 – Colgate announces the launch of #ColgateDialogue - a new blog for dental professionals across Europe. #ColgateDialogue will provide dental professionals with a fresh new perspective on their careers and the future of dentistry, by discussing news from the frontier of dental science and topics relevant to their lives, both inside and outside the dental office.

Více >

Prevence zubního kazu v dětském věku

Prevence zubního kazu v dětském věku

Kreditovaný kurz pro stomatology, vypracovaný doc. MUDr. Koberovou lvančákovou, CSc. dokonale shrnuje současnou strategii prevence zubního kazu, která je cíleně zaměřena na děti a mládež. Kurz doporučujeme pro začínající kolegy, a nejen pro ty, kteří se zabývají pedostomatologií, je to přehledný souhrn aktuálních poznatků v každodenní praxi, a pro ostatní doplnění nových poznatků a trendů v prevenci zubního kazu...

Více >

Nová doporučení v prevenci zub. kazu

Nová doporučení v prevenci zubního kazu

Praha, 17. 3. 2016 – Dětské zubní lékařství se posunulo zase o krok vpřed. Přední čeští odborníci sestavili sjednocená doporučení a postupy v prevenci zubního kazu u dětí a mládeže. Dokument je první svého druhu v ČR a nabízí ucelený návod, jak postupovat při preventivní péči o ústní zdraví u nezletilých. Podstatnou součást ochrany před zubním kazem představuje tzv. fluoridace, jejíž pomocí lze zvýšit odolnost zubní skloviny. Podle průzkumu ji však zubní lékaři příliš nenabízí a pacienti o ni nežádají.

Více >

© 2016 Colgate-Palmolive Česká republika spol. s r. o.,, Developed by VLADO