Colgate - elmex - meridol

Novinky
a aktuální informace pro vás

Připojte se k online webináři

Online webinář - Fluoridy – stále bezpečné?

Připojte se 17. května od 18 hodin k on-line webináři "Fluoridy – stále bezpečné?" prostřednictvím svého počítače, tabletu či mobilního telefonu a vyslechněte si zajímavé přednášky. Užijte si interaktivní prostředí konference, které také nabízí k prohlédnutí či stažení celou řadu materiálů. Aktivním účastníkům bude po skončení webináře zaslán dárek.

Více >

Prevence zubního kazu v dětském věku

Prevence zubního kazu v dětském věku

Kreditovaný kurz pro stomatology, vypracovaný doc. MUDr. Koberovou lvančákovou, CSc. dokonale shrnuje současnou strategii prevence zubního kazu, která je cíleně zaměřena na děti a mládež. Kurz doporučujeme pro začínající kolegy, a nejen pro ty, kteří se zabývají pedostomatologií, je to přehledný souhrn aktuálních poznatků v každodenní praxi, a pro ostatní doplnění nových poznatků a trendů v prevenci zubního kazu...

Více >

Nová doporučení v prevenci zub. kazu

Nová doporučení v prevenci zubního kazu

Praha, 17. 3. 2016 – Dětské zubní lékařství se posunulo zase o krok vpřed. Přední čeští odborníci sestavili sjednocená doporučení a postupy v prevenci zubního kazu u dětí a mládeže. Dokument je první svého druhu v ČR a nabízí ucelený návod, jak postupovat při preventivní péči o ústní zdraví u nezletilých. Podstatnou součást ochrany před zubním kazem představuje tzv. fluoridace, jejíž pomocí lze zvýšit odolnost zubní skloviny. Podle průzkumu ji však zubní lékaři příliš nenabízí a pacienti o ni nežádají.

Více >

© 2018 COLGATE-PALMOLIVE Česká republika spol s r.o., Developed by VLADO